| Andre a întrebat:

Aveti idee care e cea mai scumpa si cea mai ieftina masina din lumee?

Răspuns Câştigător
| NOname12212 a răspuns:

Cea mai scumpa e Bugatty Veyron...si cea mai puternica in acelasi timp, si cea mai ieftina un Trabant vechihappy

7 răspunsuri:
| unCalutz a răspuns:

Cea mai scumpa:Bugatti Veyron (1.700.000$)
Cea mai ieftina:Tata Motors-Nano (5.000 euro)

Sper ca te-am ajutat.

| alexmircescu13 a răspuns:

S-ar zice ca Bugatti Veyron ar fi cea mai scumpa, dar ia uite aici scumpete: http://apexutzuu.wordpress.com/......ilioane-e/ Cat despre cea mai ieftina, e discutabil. Ce inseamna masina? Ca au aparut si mopeduri auto gen Aixam...

| chivas21 a răspuns:

E greu tare laughing)

maybach exelero: 8 milioane
tata nano: 2000

| NOname12212 a răspuns:

Funda?

| unknownn a răspuns:

Cea mai scumpa este Rolls Royce(am citit intr-un ziar)
Si cea mai ieftina o masina mica ca un fel de smart facuta de chineji(tot intr-un ziar am citit)

| SIsUTuDoR a răspuns:

Salut cea mai scumapa masina din lume stiu doua :mercedes slk si Bugatty Veyron. iar cea mai ieftina masina toto din lume este DACIA dar nu ori ce de dacie si de aia de pe vreamea lui tati si mamisad) 130 parca asa dacia 130. sper ca te-am ajutat

| Mozart a răspuns:

O masina din generatia veche, care a fost vanduta pentru pretul astronomic de 12, 8 milioane de dolari, in mai 2009 e cea mai scumpa masina, iar cea mai ieftina este ''Nano" care costa sub 2000 de dolari.
FUndahappy?