| Gas a întrebat:

Aveti idee cu aproximatie cam la ce pret ma poate duce livrarea a 4 anvelope (R13) din Sibiu la Timisoara? Si cam ce serviciu de curier cat recomandati pentru acest lucru?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna firmele de curierat si intreaba, care e cea mai buna la pret o alegi, cu exactitate nu stie nimeni - posta e cea mai ieftina inclus cu livrare express (cu tracker adica sa vezi unde e comanda pana ajunge la tine)

| JusTPauL a răspuns:

Asta nu știu.
Dar pe mine m-a costat 200lei pentru 4 jante pe 18.cred ca sunt dublu la greutate ca și cauciucurile.
De la Craiova au venit.

| Alle236 a răspuns:

De obicei daca transporti cu fan curie te costa cam 20 de lei dar pentru ca sunt cam mari s-ar putea sa iti ia dublu adica 40 lei dar cel mai sigur poti sa mergi la ei la sediu din orasul tau si poti vorbi sau ii poti suna la nr de telefon : 0728.241.759
Sper ca te-am ajutat!