| Alinnnnnnnnnnn a întrebat:

Este cineva angajat la fabrica Continental din Timisoara, ma refer la cea de anvelope?
Ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.undelucram.ro/......nterviu-58

acolo poti vedea pareri a acelor care lucreaza acolo,si eu am cunoscut persoane, daca esti harnic si ai chef de munca merge treaba, doar ca se cam intra pe pile sau s-au schimbat si ei, tu incearca, du-te la interviu, ai experienta in domeniu?

| ruddy a răspuns:

Salut, nu am lucrat de cat la continental electronic.Din ce am auzit ii nasol la anvelope, din 10 angajati noi dupa 3 luni mai raman 4, dupa 1 an daca mai rezista maxim 1.