| anonim_4396 a întrebat:

Barbatul isi regleaza oglinzile la masina pentru siguranta, iar femeile pentru machiat?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se considera un pamflet

| Drimmero a răspuns:

Blondele cica isi pun retrovizoarea invers ca sa vada ce vine din fata ( :

| Sofer a răspuns:

Corect. Unde e mai potrivit sa te machiezi dacă nu la volan?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ești cam odihnit.

| Zuzu1991 a răspuns:

Misogina mica big grin

| Werrich a răspuns:

Nu doar femeile se marchează astăzi, ci și "mafioții cu posetute", vorba Danei Budeanu

| Apokales a răspuns:

Da... si dupa facem manevre sfidatoare de moarte. Ca am reglat oglinzile pentru siguranta, ce se mai poate intampla?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uneori da, alteori nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta trebuia pusa la trivia

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu neapărat. Uite, eu mi-o reglez în jos, nu mi-o vad de burta sad măcar când conduc sa mi-o vad și eu sad

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Cati ani ai?

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai putini decât kilogramele care îmi acoperă micuța sad

| anonim_4396 explică (pentru AndreeaDeea221998):

Ce micuta?

| BlackPixel a răspuns:

Haios.
In SUA te-ar da in judecata daca ai zice asa ceva... big grin