| theROOcKsTArr a întrebat:

Bmw, audi, volkswagen sau mercedes? de ce?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

BMW pe primul loc, design si puterewinking Mercedes pe locul 2º chiar daca sunt masini f bune la longevitate si problemele mecanice apar dupa 10 ani de la cumpararea acelui vehicul nou.

| maryy a răspuns:

Volkswagen pentru ca nu prea dezamageste aceasta marca si in plus sunt masini si puternice.

| RS4 a răspuns:

Toate sunt bune, toate sunt nemtesti, diferenta sta in dotarile lor! Adica golf sau golf R32? bmw 316 sau M3? Mercedes C Klass sau orice AMG sau Brabus? si bineanteles, Audi A4 sau RS4?winking
Diferenta intre ele e de la cer la pamant, dar modelele de baza, daca mergi pe un second hand, e bine sa nu fi depasit 150000-180000 km, sa aiba clima, inchidere centralizata, si ce optiuni ai mai vrea tu!
Intre cele 4 marci e foarte greu de ales, fiecare se simte altfel la condus, depinde de fiecare in care se simte cel mai bine! Dar cel mai important e bugetul... si cum umbla vorba ca taxa auto va fi enorma, trebuie luat in calcul neaparat si asta! Alegerea iti apartine! intre diesel si benzina nu mai zic nimic, sunt forumuri lungi pe tema asta! bafta!

| clauss a răspuns:

Eu unul am o slabiciune pentru audi

| alexandru04 a răspuns:

Mai buna ca Mercedes.nu-i nimica dupa minehappyo data tot o sa am un Csau E class:Xnou nout

| AvalohAlyn a răspuns:

Mercedes.Imi place marca asta de mic.Imi plac si midibuzele, autobuzele si microbuzele mercedes, sunt mai speciale, sa nu mai zic de masinile mici. Dar fiecare cu gusturile lui.Numai bine

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Audi love struck

| pauladrian a răspuns:

Toate in afara de BMW, in Romania e masina de cocalari, toti cocalarii conduc BMW.

| Gicone a răspuns:

Audi deoarece este mai usoara si prinde mai multa viteza. pe locul 2 bmw.

| Sofer a răspuns:

Bmw pentru ca e o masina foarte atragatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi