| PopDanielc a întrebat:

BMW e 46 2004 facelift să pornesc la cheie, învârte dar nu pornește iar împinsă pornește în 2 metri. Cineva a mai pățit și care a fost soluția? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Posibil probleme la electromotor, dar nu te lua dupa mine ci mergi la un mecanic

poti citit despre asta aici https://dailydriven.ro/simptome-ale-unui-electromotor-defect

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pune si motorizarea.
Daca e 2.0d varianta cu pompa de injectie, au prostul obicei de a se defecta, si sunt scump de remediat.
Pune un tester.