| Benea_Alex_1999 a întrebat:

BMW e46 320d '99-2001, o mașină pentru studenți? Mă interesează consum, impozit, întreținere.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Nu consuma mult, iar impozitul e sub 200 de lei in orase, dar intretinerea e scumpa, masina avand destule probleme frecvente (pompele de injectie si senzorii, in special).
O masina pentru studenti ar fi Opel Astra sau Opel Vectra, Ford Focus. Toate din perioada 1998-2004.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O masina premium de 18 ani, sigur nu va fi intretinerea prea ieftina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru săraci care vor să se dea în figuri