| eusebiu27 a întrebat:

Parere bmw 320d coupe automat 2007_2010? referitor consum taxe si impozite si intretinere. INTREB DOAR DE CURIOZITATE

3 răspunsuri:
| ady18 a răspuns:

Nu pot sa va inteleg, cand iti iei un bmw/audi/mercedes le iei pur si simplu din pura pasiune sau ca-ti plac deci nu mai intrebati de consum/taxe/impozite

| VaduvaCristian a răspuns:

Consumul, 7 pe oraș 6 in afara, taxe nu sunt decât impozitul de la fisc care e 180 lei/an, întreținerea nu e nici scumpă nici ieftină, acceptabila!

| DailyDriven a răspuns:

Salut, gasesti aici review-uri de la posesori. https://dailydriven.ro