| anonim_4396 a întrebat:

Bmw e90 sau Audi a5/=.
Care e mai buna mai fiabila și mai frumoasa părerea voastră?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toyota GR86 - la un buget intermediar - 220cp motor boxer
Nissan GTR R35 - buget de patron - motor V8 480cp
Lexus RC-F - la fel sef sa fi https://www.lexus.co.uk/new-cars/rc-f

Masinile germane au pierdut multa reputatie din cauza calitatii slabe, facute sa se strice pentru a contribuii la productia pieselor si bugetul producatorului. In schimb japonezii nu gandesc asa, dai un ban atunci sa reziste produsul final aia nu isi bat joc de oameni, GTR R35 e favorita mea masina aia merita toti banii

| Violleta2022 a răspuns:

Aceea care este mai noua si care are sub 100mii km la bord.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ambele au peste 10 ani, fiabilitatea le-a cam parasit.
Ramai in cercul Logan-Golf-Astra-Clio, daca te preocupa fiabilitatea.

| relian a răspuns:

La una spuiu modelul la alta coduri,e bun si asa rau laughing deci baga la ambele ce modele is si ce an,daca is ani diferiti,atunci nu prea aic e compara, ori daca is clase diferite la fel nu prea ai ce compara.
Dar ca idee BMW este superioara lui Audi, la orice, fiabilitate, design etc.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Strict dintre cele 2 as merge pe Audi big grin