| DuDaaaaa a întrebat:

Care e cea mai frumoasa parte a vietii dupa parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Carlamonicaanghele a răspuns:

Toata viata pe care o traiesti e speciala
dar partea cea mai frumoasa este copilaria

10 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Adolescenta:XParerea meabig grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Toata viata este plina de necazuri dar si de bucurii, dupa parerea mea cea mai frumoasa perioada este atunci cand incepi sa iubeti, apoi momentul cand ai reusit sa te realizezi profesional, ai o slujba incerci sa-ti faci planuri de viitor.

| Satisfaction a răspuns:

De la nastere pana pe la vreo 45-50 de ani adica de la nastere pana dupa casatorie. Dar cea mai frumoasa parte cred ca e nunta.

| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Copilaria...

| Ancutsa a răspuns:

Toata viata e frumoasa, doar sa stii cum s-o traiesti.

| SugarAndSpice a răspuns:

Copilaria!

| Snaker a răspuns:

Adolescenta:X

| pink_7086 a răspuns:

Adolescentahappy

| Kid_4219 a răspuns:

Copilaria...(nu ai griji etc) dar si anii aceia cat esti la liceu (prieteni alea, alea)

| Kernyng a răspuns:

Nasterea, Copilarie Adolescenta, Casatorie Viata de la 26-45 ani! In rest mai putin.