| elenutza27 a întrebat:

Care este, dupa parerea voastra, cea mai frumoasa floare?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Baietii, nu prea au experienta cu florile.
Insa, spun ce stiu eu, cel mai bine.
Cel mai frumos martisor, cea mai frumoasa "floare", este ZAMBETUL care "imboboceste", pe chipul unei fete :-)
Voi, fetele, sunteti fiinte absolut minunate. Fetele, se bazeaza foarte mult pe SENTIMENTE, iar baietii, pe LOGICA. De aceea, fetele sunt cu mult mai sentimentale happy
Astfel, ce poate fi mai frumos, decat un zambet sincer, de la insasi FRUMUSETEA UNUI SENTIMENT, exprimat intr-o fiinta minunata, asa cum este o FATA :-)?
Nu pot sa gasesc ceva mai frumos, decat frumusetea si sentimentul ce il creeaza, un zambet, din toata inima.
Iti doresc o zi superba, Elenutza :-) Si... La Multi Ani

| MioaraParalescu a răspuns (pentru SimionAlexandru):

Ba omule, trebuie sa imi dai si mie niste lectii de vrajeala din asta.

| SimionAlexandru a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Te salut :-)
Nu este nici o vrajeala. Pur si simplu, am curajul sa exprim ceea ce simt. Ai si tu o inima, si sunt sigur ca esti mult mai bun decat iti dai seama. Trebuie doar sa ai curajul sa o folosesti, indiferent ce vor crede ceilalti despre tine happy
Iti doresc o zi frumoasa

| MioaraParalescu a răspuns (pentru SimionAlexandru):

Ai dreptate aici Alex.
Iti urez sa fii fericit si sanatos! happy
Numai bine!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Floarea de Lotus.

| mona a răspuns:

Trandafirul,crinul imperial

| TheStory a răspuns:

Raflesia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Floarea pura a romantismului: Trandafirul rosu

| fadnox a răspuns:

Lavanda

| NoLiesJustLove a răspuns:

Toate florile sunt frumoase dar mie imi plac mai mult zambilele si trandafirii