| PicoloGEO a întrebat:

Bun TPU, as vrea sa stiu daca se pot gasi masini clasice in Romania...ma refer la urmatoarele...Dodge Charger, Chalanger din 69', Camaro SS etc, daca da, unde se pot gasi si la ce pret. DAU FUDA!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In Romania sau chiar in Europa ma indoiesc tare ca veo gasi. In state probabil, dar vorbim deja de preturi astronomice.

| relian a răspuns:

Asa ceva nu gasesti nici n america la vinzare.Cine are astfel de masini nu le vind si atunci cind o fac le vind foarte scump.Deci pe net nu gasesti asa ceva la vinzare nicaeri.Tu cauti history man asa ceva cumpara doar colectionarii.Si dau pe ele foarte multi bani.Gindestete ca acele masini din anii aia ce tu vrei de abia atunci au fost facute, cele mai multe din ele.Deci nu ai nici o sansa sa achizitionezi o astfel de masini sinca in Romania. Poti cauta in state dar eu am dat asa o scurta cautare si nici pomeneala de asa ceva.Bine am cautat la repezeala dar nu e usor sa gasesti asa ceva crede-ma.

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Nu cred ca gasesti in Romania.