| doareu237 a întrebat:

Buna, am 16 ani si imi cumpar o motocicleta de 125, cel mai probabil un Yamaha yzf r125
Vreau sa mi o vopsesc sau colantez roz. Cat ar costa si care ar fi cea mai buna optiune?

4 răspunsuri:
| MrAM a răspuns:

Depinde din ce an e si cați km are. Una din 2018 ajunge undeva la 3k. Banuiesc ca ar fi cea mai bune obțiune ca incepator, mai recomand Aprilia 125 si Honda 125.

| doareu237 explică (pentru MrAM):

Eu intreb cat costa o colantare sau vopsire, nu cat costa motocicleta

| MrAM a răspuns (pentru doareu237):

Initial ai spus ca vrei sa cumperi un yzf, si faptul ca o vopsesti sau o colantezi a fost mai mult ca o afirmație da nu-i bai laughing
Sincer asta cu vopsitul sau colantatul nu am idee ca preț, da e bine de intrebat in mai multe locuri.

| comanantonio17 a răspuns:

Nu știu, important este să ai grijă cum conduci, să ai grijă la viteză și să fi mereu concentrat, nu te lăsa condus de viteză.