| Sebastian5951 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o motocicleta!
Credeti ca o Yamaha yzf R125 sau un Derbi gpr 125 a-r fi prea mici pentru mine ( am 1, 70 metri )!
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| AndreiDV12345 a răspuns:

Am 16 ani si vreau sa dau de carnet pentru motor nu conteaza marimea motocicletei conteaza sa stai confortabil si sa iti placa. Daca ai mai mult de 18 ani si poti conduce o motocicleta mai mare eu zic sa mai pui niste bani si sa iti cumperi de ce nu si acelasi model dar de capacitate mai mare.Pt ca dupa ce te vei obisnui cu una de 125cc ti se va parea plictisitoare si vei vrea sa cumperi alta ceea ce nu are rost zic eu.Nu am experienta dar am studiat mult subiectele astea. Sper ca te-am ajutat.