| kingersome a întrebat:

Buna, am dat sala (examen permis) in urma cu 2 saptamani, si m-am programat la oras eu singur de pe calculatorul care am dat examenul, apoi m-am dus la politist sa imi semneze dosarul iar data care a scris-o politistul e diferita de data la care m-am programat eu.(nu am fost atent)
Pot sa aflu data exacta cand am fost programat?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur te a programat dupa 8 ianuarie, trebuie sa astepti deoarece sunt sarbatorile pana pe 7 cand este sf ion, după sf ion lumea se reintoarce la munca, unii se reintorc pe 2 sau pe 3 la munca dar nu toti au acelasi program.