| Catana_Alex_1998 a întrebat:

Am dat examenul pentru permis (Sala) pe 18.Dec, si m-au programat tocmai pe 14. februarie la oras... Ce as putea sa fac sa dau mai devreme orasul? Idei=Funda.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face o cerere.

| Catana_Alex_1998 explică (pentru anonim_4396):

Unde sa fac cererea? de unde sa o iau? Ceva detalii

| BIoody a răspuns:

Pai intr-adevar acum dureaza mai mult sunt multi si mna sunt si sarbatori una alta doar daca vorbesti cu instructorul sau sa faci o cerere de solicitare cum ca ai nevoie mai devreme se mai fac si exceptii dar trebuie depusa o cerere la DRCPV in judetul sau locul unde ai dat sala big grin

| Catana_Alex_1998 explică (pentru BIoody):

Ce fel de cerere? Detalii ceva?

| BIoody a răspuns (pentru Catana_Alex_1998):

Da la drcpiv ti-am zis vorbeste cu instoructorul el stie cel mai bine big grin

| ALittleDeath a răspuns:

E devreme pe 14 februarie incalaughing
O amica a dat sala in noiembrie si au programat-o in martie abia
Singura solutie e sa dai bani in plus dar asta trebuia sa o faci cand ai fost programat, acum nu ai ce sa faci, doar asteapta