| Popovici_Sorin_1990 a întrebat:

Am nevoie sa stiu ce ulei trebuie sa bag la un cross kxd 125 4t 4 viteze.
E nou si e luat de la cineva fara acte si nu stiu

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi pe site-ul producatorului, de regula de acolo se pot descarca manualele tehnice la toate produsele mai noi sau la grupuri de produse.
De asemenea, te poti duce la un service si intrebi de la specialistii de acolo, ei iti pot spune si inlocuitoarele recomandate pe care le gasesti la noi.

| Costel_Iancovici_1997 a răspuns:

Motul 10w 40 varianta 5100 cel mai bun pentru crosuri și schimbat în fiecare luna dacă îl folosești zilnic schimbat la maxim 3 săptămâni sunt mecanic de 7 ani? mai este o varianta mai buna tot motul dar seria 7100acel e prea gros e pentru crosuri cu capacitatea cilindrica mai mare