| Dyanita a întrebat:

Buna am nevoie urgent de un raspuns. cine imi poate da un exemplu de cerere pentru recuperarea banilor auto de la administratia finantelor publice.Multumesc

Răspuns Câştigător
| andreyhnio a răspuns:

Pai...cred ca te referi la prima inmatriculare. daca e asa, atunci iti trebuie un avocat si trebuie sa intri in proces cu ei. daca vei avea castig de cauza, ei iti vor return banii inapoi dar la mine a durat un an dar pana la urma i-am recuperatwinking

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat