| denismaria92 a întrebat:

am o masina ford mondeo III din 2004. In ultimul timp am o problema cu aerul conditionat. Cand merge, cand nu merge. Am fost la service, mi s-a spus ca nu este de la freon sau compresor. Au zis efectiv ca nu stiu ce sa faca. Cei care va pricepeti, care credeti ca este cauza?

2 răspunsuri:
| cameleonu05 a răspuns:

Daca de la service au zis ca nu stiu, exista o posibilitate sa fie pe partea electrica.

| costinel1991 a răspuns:

La mine era alta problema nu imi mergeau ventilatoarele si nu prea mergea bine dupa ce am remediat problema nu am mai avut probleme. totul a fost o siguranta arsa.