| HHMarius a întrebat:

Am o problema cu masina mea, adica cu senzori de parcare spate (pe fata n-am), nu functioneaza, dau in R si bipaie apoi nu se mai aude sunetul si oricat mas apropia de alta masina sau altceva nu se mai aude nimica. Poate fi un senzor ars sau vreo siguranta. Cine se pricepe la asa ceva?
'

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce nu mergi tu, elegant, la service cu ea?
Pa, pa.

| HHMarius explică (pentru Legiuitoarea):

Chiar vrei sa stii de ce nu ma duc? Pentru ca locuiesc in Germania si inca n-am invatat limba.

| HHMarius explică (pentru Legiuitoarea):

Si oricum intre timp am aflat tot de pe net ca e ars un senzor si trebuie schimbat. Am sal schimb singur, pentru orice c***t sa mergi la service?