| Anamaria987vas a întrebat:

Buna
Am primit cadou o masina peugeout model 2008, si vreau sa ii schimb lichidul de parbriz dar nu stiu cum sa deschid capota, ma poate ajuta cineva?
Imi este cam rusine ca intreb asta insa manualul de instructiuni nu ma ajuta, iar cei care mi-au facut cadou masina nu au nici ei idee...

1 răspuns:
| HadesSs a răspuns:

In primul rand, lichidul de parbriz nu se schimba ci doar se completeaza cand s-a terminat si in al doilea rand pe orice barbat/baiat l-ai intreba cred ca ti-ar arata cum se deschide capota.Ai un manar in stanga jos de care tragi spre tine.
Daca nu sti sa deschizi capota ce te face sa crezi ca vei sti cum sa completezi cu lichid, sau doar ai scris aici sa te lauzi ca ai primit cadou o masina? laughing