| Cristina_Cristina_1995_hO4T a întrebat:

Bună, am și eu o întrebare dacă fac 22.23 de chestionare am șanse sa îl iau? Va rog sa îmi spuneți, am nevoie de încurajare săptămână viitoare luni am sala. Aștept răspunsuri, va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Sunt sanse mari sa iei examenul, trebuie sa ai incredere in tine, nu este ceva greu, gandeste-te ca ai facut si lucruri mai grele, ca exemplu examenele scolare care nu se compara cu acesta. Succes!

| Cristina_Cristina_1995_hO4T explică (pentru Raducons):

Mersi dar de unde crezi ca ași putea sa învăț mai bine?

| Raducons a răspuns (pentru Cristina_Cristina_1995_hO4T):

Daca stii raspunsurile la toate intrebrile din chestionar este suficient, intrebarile de la examen seamana cu cele de acolo si nu ai cum sa nu iei, Nu te mai complica cu alte carti.Concentreaza te pe chestionar!

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu functioneaza asa! Poti sa faci 25 de intrebari perfecte si 1 sa fie gresita din "siguranta pietenului" si pici tot examenul.

| Cristina_Cristina_1995_hO4T explică (pentru Violleta2022):

Nu inteleg cum am primit răspunsuri la întrebarea mea desi raspunsurile sunt vechii din iunie sau iulie mai 3xact cred ca e aiurea cine a trimis raspunsurile nu mai inteleg?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cristina_Cristina_1995_hO4T):

Daca te uiti mai bine la datele postarilor este cam asa:
- tu ai pus intrebarea in 28 iulie
- noi toti, ti-am raspuns in 28 iulie
Deasupra fiecarei intrenare si raspuns, este data : uitate-te mai bine
Toate raspusnuriole au fost date in ziua cand ai pus intrebarea: 28 iulie.
Tu esti singura care ai revenit cu 2 raspunsuri in 2 septembrie.
De ce? Nu stim!
Doar tu ar trebui sa fii capabila sa raspunzi, ca tu le-ai scris acum.

| Peridava a răspuns:

Nu te multumi cu putine puncte. Vei face si mai putine. Mai citeste explicatiile la raspunsuri ca sa stii exact cum sa raspunzi.

| andy14 a răspuns:

Buna, daca majoritatea chestionarelor au peste 22 sunt sanse destul de mari dar poti sa citesti si codul rutier pe intelesul tuturor de Marius Stanculescu iti explice fiecare intrebare din chestionar si de ce trebuie actionat in acel fel. Eu am reusit sa trec examenul teoretic cu 25/26 auto si 20/20 moto. Bafta!