| Ghitabro892 a întrebat:

Buna. Am un ford focus 2001. Si nu stiu ca cum as putea sa ascult muzica. Adica nu stiu daca merge cu cd. Sau merge pe Bluetooth?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai in portbagaj o cutiuță mică?

| Ghitabro892 explică (pentru sierra1):

Nu stiu. Unde mai exact? Are vreo usa sau ceva?

| sierra1 a răspuns (pentru Ghitabro892):

Magazie cd-uri îi zice plus niște cabluri pe acolo...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce radio are. Dacă are cd player, merg cd-uri, dar numai în format audio (track), în nici un caz mp3.
Varianta simplă este un modulator FM la care să pui stick.
Varianta mai bună este să cumperi un cd player aftermarket 1din și să îl montezi cu ramă adaptoare, ori să cauți o navigație android speciala pentru Focus 1.

| Ciprian09 a răspuns:

Modulator,este cel mai simplu in cazul de fata, te poti conecta si bluetooth, msd etc. noroc!