| LanaDelRayFan a întrebat:

Buna! Am un prieten (nu are cetatenie romana) care vrea sa-si inamtriculeze masina din Germania in Romania. Intrebarea mea este care sunt demersurile, ce trebuie sa faca? Puteti explica pas cu pas va rog? Eu nu le am cu masinile sau cu actelelaughing Mulțumesc!

1 răspuns:
| IamJoKeR a răspuns:

In primul rand trebuie sa duca actele la tradus, programare la rar unde trebuie sa duca masina pentru inspectia tehnica, programare la poltie unde inscrie masina