| Florineeeel a întrebat:

am achitizionat o masina din Germania, adusa din Germania inca am numere valabile de tol, asigurare de Germania pana pe 3 martie. Intrebarea e in felu urmator pentru a scoate un rand de numere rosii, cum trebuie sa procedez, si am inteles ca trebuie sa traduc actele in limba romana, daca imi puteti spune si mie ce trebuie sa fac mai concret si in ce ordine, asigurare, traducere, si unde trebuie sa ma prezint. multumesc anticipat.

1 răspuns:
| rim a răspuns:

Intodeauna si in toata tara in apropierea sediului unde se depun actele pentru inmatriculare sunt 1000 de birouri de copiat acte.ai intrat acolo cu actele din Germania si iesi cu dosarul complet fara nici o bataie de cap.lucru verificat recent.bafta