| Andreeanituele a întrebat:

Am un telefon Samsung s6 edge si am avut la modul de deblocare, un model si amprenta. La setari imi apar astea activate, insa cand deblochez ecranul merge numai prin glisare. Am schimbat de mule ori totul si tot asa functioneaza. Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| apocalipso1994 a răspuns:

Poate fi i eroare de soft. Se poate rezolva schimband softul telefonului. Samsung Kies te poate ajuta in cativa pasi simplii. Daca nu te pricepi poti merge la un service autorizat. Atentie schimbarea softului poate duce la pierderea garantiei. Bafta!