| galacticul17 a întrebat:

Buna as dori sa stiu daca la o lancia lybra 1.9 cu navigator se poate schimba magazia de cd audio cu una care sa citeasca mp3 daca da cum se poate face treba buna

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Doar magazia nu. Trebuie sa schimbi si playerul si costa destul de mult, parerea mea este ca nu merita investitia dar cum vrei acum. Mai bine iti iei un modulator care sa aiba si memorie interna si eventual si stick sau card si bagi muzica pe el pana te saturi si nu costa atat de mult cat te-ai costa sa inlocuiesti playerul cu totul!

| ChocaholicBi a răspuns:

Mai trebuie sa ia model de 13.4 sau 14.5 dqcxa vrei poti ia si 7.88 sau 56.9 dar trebuie sa fii atent ce ia 7
succes cu luatu sa ia una buna pa laughing