| Shine_8160 a întrebat:

Salutare am o lancia lybra 1.9 jtd 2000 si as dori sa aflu care este codul pe care trebuie sa-l introduc la navigator. Daca ati putea sa ma ajutati adaugati id-ul de mess : dodo_torino@yahoo.it

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu este un cod unic. Trebuie sa te duci la un service autorizat sau la un centru care se ocupa cu asa ceva dar unul serios nu unul de cartier fiindca risti ca dupa 30 de zile sa iti ceara iar codul daca nu ai garantie pe lucrare. Daca ai cartea tehnica originala a masinii sau cartea casetofonului sau a navigatorului scrie si acolo codul!