| angeldemon a întrebat:

As vrea sa imi colantez masina(golf 3 -4 usi, hatchback) si as vrea sa stiu unde se colanteaza in timisoara, sau cum sa o colantez singur!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In timisoara la DTM Design numarul lor de telefon este 0725 464 910 si site-ul http://www.dtmdesign.ro/ sunt cei mai buni din Timisoara si cu preturi foarte bune. Cu colantatul singur nu iti recomand daca nu ai mai facut asta pana acum fiindca nu vei putea taia autocolantul la milimetru cum fac cei care le taie cu fascicol laser masurat pe calculator si in plus marea problema va fi ca raman bule de aer intre tabla si autocolant si va iesii foarte urat!