| AliceIDK a întrebat:

As vrea si eu sa imi cumpar un skateboard! Cat costa? Va rog cat mai multe raspunsuri!

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cele din supermarket-uri sunt foarte proaste dar le iei pe la 40-50 de lei. Pana inveti sa mergi este ok, cam 1-2 luni, daca vrei sa iti iei ceva de nivel profesionist pleaca de la 300 de lei si ajunge pana la 800 ceva din varful de gama!

| JH a răspuns:

Poti sa iti iei si RCO pe la 40-50 de RON.dar sunt slabe rau.Un skate bun sare de 200 de RON

| Bijutierul1 a răspuns:

Cumpara unu secand bun din piata, ii cumperi roti si rulmenti noi de pe net si poate iesi mult mai ieftin, axele si placa sa fie groase,gripul nu conteaza poti sa iti comanzi unul nou, nu e scump, daca esti baiat destept cu 150 lei o sa ai cel mai tare din parcare, bafta

| CiicxuBăă a răspuns:

Omg! rco? in niciun caz! deci un skateboard costa de la 1 milion in sus. depinde. aacum eu zic sa iti iei la tine 4-5 milioaane. Dintre firme poti sa alegi Darjstar, enjoi, play and b, virus sau mistery. dar si altele sunt bune! ai grija sa fie concav mediu si gripul sa nu fie prea aspru, iar placa, daca esti incepatoare si porti la picior pana in 40 sa fie masura 6. 7. daca ai mai mult poti urca la 7.75. daca esti din Bucuresti cauta prin malluri la hervis sau intersport. daca nu, cauta pe siteul bmxmagazine. bafta :*

| maryalove a răspuns:

Pai,simplu,cam intre 100-500 lei, depinde de unde il iei.

| Kenix a răspuns:

De exemplu de care ziro threat cam 1300 2000 mistery 1000-1500