| anonim_4396 a întrebat:

Sal.
Vreau sa mi cumpar un skateboard.
Cam cat ma costa si de unde e cel mai bine sa l cumpar?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut.Eu am un skateboard profesionist facut de parintii mei cadou.Ei nu vor sa-mi spuna cat au dat pe el dar ajunge pana in 100 ron.Sunt si mai ieftine (dar de proasta calitate) care costa in jur de 40 sau 60 de ron pe care cred ca le poti gasi in supermarket-uri.

| supermamici a răspuns:

Buna,
cele mai bune preturi si varietate de modele gasesti aici: http://bit.ly/skateboard-uri-sport-addict

| Marwell a răspuns:

Costa in jur de 100 ron si e bine sa ti-l iei din magazine mari gen decathlone

| MaCheamaGogaie a răspuns:

Cel mai bine ia-ti o placa ieftina la 20-30 de lei.Ii demontezi rotile si iei roti de silicon separat care costa 30-40 de lei.Asa iti iei un skatebord ieftin si bun pe care ai fi dat cateva milioane in magazin