| Anonimmm98 a întrebat:

Astazi cred ca m-a prins radarul in localitate. aveam 65 km(sunt incepator) in cat timp vine amenda acasa si cat o sa am de platit? Imi ia permisul?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ti-am raspuns la cealalta intrebare. Daca nu te-au oprit si chiar te-au prins atunci vei fi convocat la politie pentru a spune cine a condus masina si abia apoi te vor amenda. Ce amenda si celelalte urmari depind de numarul de km/h cu care ai depasit limita de viteza, ti-am explicat in cealalta postare.