| Anonimmm98 a întrebat:

Cam cat credeti ca m-ar costa sa vopsesc doua usi la masina?

1 răspuns:
| Goddess23 a răspuns:

Buna. Preturile difera de la service la service de la oras la oras si de calitatea vopselei. Pe langa vopsea mai ai nevoie si de lac, intaritor, chit, fuller, smirghel, hartie de mascare, banda, lavete etc care si ele au un pret destul de maricel(posibil ca doar ele sa te ajunga la 350 lei. Vopseaua e destul de scumpa mai ales ca unele serviceuri lucreaza cu vopsele ecologice pe baza de apa. Nu pot sa iti dau un pret dar minim 2000 lei.