| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa inmatriculez o masina in Romania? Masina:Opel astra, Fabricat in 1998, motor de 1, 7 dizel, non euro.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lumea nu prea intelege ca masiniile vechi costa o gramada de bani pentru numere romanesti, mai bine o dai la fiare vechi pe 500€ si iti iei una buna din tara din anul 2005 la pret bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cam 6-7000 E

| Maya_Accesorii_1991 a răspuns:

Masina este euro2 cred ca vrei sa spui ca este non-UE? Daca e cum spun eu este 1700E plus o taxa de 10% din pretul masini in vama, daca este cum spui tu 8900E!