| 4827 a întrebat:

Cand instalez driverul audio mi se blocheaza PC-ul si trebuie sa dau restart la calculator altfel ramane asa si 100 de ani si nu se instaleaza driverul complet, deci nu am sunet. Ce pot sa-i fac? Am placa audio : SBAX_PCDRV_LB_2_18_0017

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca-l si instaleaza-l de la linkul urmator:

http://files2.europe.creative.com/......8_0017.exe

| AaNdYy a răspuns:

Ce sistem de operare ai? ai incercat sa instalezi driverele de pe un CD original sau luate de pe net?

| 4827 explică (pentru AaNdYy):

Luat de pe net, CD original nu am de unde sa iausad

| sebi1dinei a răspuns:

In cel mai rau caz schimba placa audio(fizica)odata cu ea vei primii si cd orinal.