| 123AndreeaDaniela456 a întrebat:

Buna! Caut o masina micuta de oras. Un motor 1.2 aproximativ si preferabil pe benzina. E ceva ce imi recomandati ca a fi mai rezistent si bun la consum? Cu un buget de 5000 euro aproximativ.

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Renault avea 1.2 benzina aspirat, foarte ok.

| ReddY25 a răspuns:

As zice Audi A1

| 1234568807 a răspuns:

Cauta pe olx, acolo vei vedea masini in bugetul tau si vezi ce iti place, dar inainte sa cumperi iti recomand sa ceri o verificare in service pentru a nu avea surprize, cei care nu accepta verificare le spui la revedere, ca ascund chestii