| AestheticPerf a întrebat:

Dau funda, vreau sa imi recomandati o masina neaparat pe benzina, motor pana in 1.8, berlina ( sau si care nu ese chiar berlina, dar de preferabil varianta cu 4/5 portiere ), mi-ar placea un computer de bord, cutie manuala neaparat si cu un buget de 6000-7800 euro.

Răspuns Câştigător
| Hatbar a răspuns:

Audi A4 1.8t 120cp poți să găsești la bani ăștia un audi și și 2011 foarte multe dotări și este
poate cel mai bun motor de capacitate asta fiind pe mașinile vw și audi și Skoda de ani de zile și a fost foarte mult dezvoltat dar că fapt divers prefer motoarele de minim 2500cc pentru germane și 2000cc pentru japoneze mai ales pentru că acum vor cei din parlament să scadă foarte mult impozitul la automobilele cu capacitat peste 1.8 dar fiecare alege ce vrea sper că îți va fi de folos recomandarea mea?

4 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

Incearca japoneze, au motoare bune pe benzina

| mariuscdrz a răspuns:

Honda civic, mazda 6

Răspuns utilizator avertizat
| mariusnicu15 a răspuns:

Eu am o SKODA OCTAVIA 1, 6 BENZINA si sunt multumit de ea, desii este din seria Octavia unu, recomand Skoda.