| DarioMe a întrebat:

Caut o reclama la Tv la Dacia, e noua din 2012 cred. Este o familie in masina intr-un showroom, vine reprezentantul si ii intreaba " ce cautati aici" este si o fetita mica care spune ca vrea afara sau la baie nu mai stiu. Nu gasesc, va rog dati-mi un link. Dau fontita! Mersi!

Răspuns Câştigător
| DarioMe explică (pentru Dalidah):

Esti geniala, mii de multumiri! happy

| Dalidah a răspuns (pentru DarioMe):

Cu multa placere! Si altadata!happy

| DarioMe explică (pentru Dalidah):

Vroiam sa iti scriu un mesaj personal, dar din pacate "statutul de membru junior" nu ma lasa happy. De unde esti.un id de mess, chestii de genul asta tongue