| Delyaa a întrebat:

imi spune cineva:pe kiss tv ii o reclama cu andreea balan, danseaza si canta in ploaie, si ii imbracata cu o rochie albastra.muzica de la reclama i super faina.cine imi poate spune daca e o piesa intreaba, sou e doar un refreen folosit in reclama? daca stiti dati`mi un link unde s`o askhappymersi. funda:X

Răspuns Câştigător
| Deni7 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TExcCdOL0II
Andreea Balan - Baby get up and dance

3 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Andreea Balan - Baby get up and dance
http://www.youtube.com/watch?v=TExcCdOL0II

| Alexa_4570 a răspuns:

Baby get up and dance.cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs