| Adela28 a întrebat:

Ce îmi recomandați pentru un începător, prima mașină dintre Peugeot 407 sau Volkswagen pasat?
Mulțumesc?

Răspuns Câştigător
| Whitesnake99 a răspuns:

Daca tii neaparat sa iei o masina asa de mare, cu toate ca nu recomand, ia totusi Passat. Daca tii la portofelul tau nu lua masina frantuzeasca, tine minte de la un om care le-a avut pe amandoua.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Frantuzeasca

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu cred ca o masina de clasa aia e recomandata pentru un incepator. In primul rand pe asemenea masini cel mai mult are sens un motor diesel, sunt mai greu de manevrat prin oras si au costuri mai mari de intretinere. Personal in locul tau as cauta un Golf pe benzina de inceput sau ceva asemanator. Dupa ce trece un an si ai forjat Golfu, poti trece pe ceva mai mare cu mai multi cai fiindca ai experienta necesara.
Daca vrei musai Passat sau 407, atunci probabil as merge pe un Passat 1.9 TDI de 105cp BKC.

| hacktek a răspuns:

Peugeot-ul... E mai micuţ.
La Passat rişti să-i rupi oglinzile... happy