| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce masina ar fi mai bine sa fac scoala de soferi dintre:Skoda,Peugeot, Volkswagen? Motorul diesel sau benzina?
Funditawinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Ca sa inventi ar fi indicata una mai grea ca cea de la examen.Cel mai bine ar fi sa inveti pe un benzinar ca daca stii sa mergi cu acesta o sa fi as pe diesel(golf).
Diesel indiferent de marca ar fi bun atunci cand o fi sa dai examenul(una pentru fete ar fi indicata, ex:corsa, fabia, 207). Diesel-ul de ajuta la plecari usoare de pe loc, la parcat fara o sa ii moara usor motorul. Spor la sofat frumoaso!

| ashta a răspuns:

Categoric vw golf dar daca e pe motorina! ai un demaraj mai usor si plecarea de pe loc ( care e foarte imp ) este cu mult mai usoara! bft l-a luat permisulhee hee

| Anda1708 a răspuns (pentru ashta):

Mersi pentru parere! :*

| marvellover a răspuns:

As sugera Loganul. dar daca tii neaparat una din alea 3, as merge pe VW pe benzina

| mihayy124 a răspuns:

WV, Skoda, beniza. Dar cum a zis marvellover as merge pe Logan.

| Georgeboss1999 a răspuns:

Cel mai bine e pe peugeot pe benzina fara injectie.