| Mira78881888999 a întrebat:

Ce parere aveti despre Ww polo din 2001 motor 1.4 benzină? Vreau câteva pareri
despre cei care au avut si care au

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masina aia face cat un bmw de 50 000€ care prezinta probleme la 30 000km - benzina motor mic nu consuma asa mult

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Am o vecina ce foloseste fix asa polo. E simpla, piese se gasesc pe toate gardurile. Trebuie sa iei in calcul ca masina are 20 ani deci clar o sa pice una alta. Eu as gasi un model in stare buna dar nu las tine mai multe de 1 an.

| GregHouse a răspuns:

A fost ok la vremea ei, dar acum deja e majora, deci inevitabil vor aparea probleme. Sansele sa te trimita in service lunar sunt mari si asta poate deveni foarte enervant. Pe urma nu stii cum sa scapi mai repede de ea.