| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da ceva linkuri, mail, etc,,, de unde pot descarca sau exersa exerciti pentru scoala de sofer categoria b! pentru sala si oras! dau funda

4 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Eu iti recomand sa nu faci nici un fel de exercitiu sau cevrei uh sa faci mai intai de toate citeste legislatia ca daca faci ex inainte de legislatie nu intelegi nimic! 1

| Ronnix a răspuns:

Acceseaza http://www.drpciv.ro,creaza-ti cont si da-i drumul la teste. Succes!

| sebi25 a răspuns:

Drpciv.ro