| cristinica15 a întrebat:

Ce trebuie sa descarc pentru a descarca linkuri pentru scoala?crying

2 răspunsuri:
| danimotenel a răspuns:

Ca sa intri pe un link ai nevoie de un browser gen firefox sau explorer, ca sa dai linkuri copiezi din bara browserului undeva sus care ncepe cu www. sau http:// si dupa dai paste.Chiar nu am inteles ce ai vrut sa zici.

| Ekcstsy a răspuns:

Fii putin mai explicita... cum adica sa descarci linkuri? Adica ce program iti trebuie sau la ce anume te referi? De pe ce site? sau ce anume cauti?