PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Cine imi poate spune cat consuma in oras - deci cu stopuri si franari frecvente! - un Renault Scenic, de acum 6-7 ani?!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dru1darius a răspuns:

Un motor pe motorina nu consuma mult fata de unu pe benzina, depinde acum si in ce oras stai, ora de trafic, starea motorului (daca are defecte, va consuma mai mult) in general te poti astepta in 8-10% in oras in fuctie de conditi

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex explică:

Copilu`, cand am luat eu carnetul, tu cred ca nici nu erai in proiect, nicidecum sa mai visezi carnet! Iar stopuri mai sunt si semnele de stop obligatorii, daca nu ai stiut pana acum!

| dru1darius a răspuns:

Nu ai specificat motorul

| PsihoSex explică (pentru dru1darius):

Nu stiu decat ca e pe motorina! Multumesc!

| PsihoSex explică (pentru dru1darius):

Multumesc frumos!

| dru1darius a răspuns (pentru PsihoSex):

Un motor pe motorina nu consuma mult fata de unu pe benzina, depinde acum si in ce oras stai, ora de trafic, starea motorului (daca are defecte, va consuma mai mult) in general te poti astepta in 8-10% in oras in fuctie de conditi