| Bmm_Karla_1974 a întrebat:

Buna,cine imi spune si mie daca pot conduce auto cat.B,avand in vedere faptul ca detin permis cat.C,C+E,D, D+E, A... Daca nu pot...ce trebuie sa fac sa iau si B-ul? fac scoala iar? multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu stii pe ce lume traiesti? Nu ai cum sa ai C, C+E si D, D+E fara B. Zici aiureli ori ai luat permisu ilegal pe bani. Dupa ce ai B obtii restul subcategoriilor asa cum am facut eu.

| Bmm_Karla_1974 explică (pentru mgtow):

Dragul meu Mysogyn, in conditziile in care esti nascut in 1949 cred, ca traiesti de ceva ani pe lumea asta, iar permisul nu a fost luat cu bani atunci.Ca sa fiu mai pe intzelesul tau, intrebarea este pentru tatal meu care are categoriile despre care am spus. Vreau sa ii dau o masina sa, se foloseasca de ea dar el nu are B-ul. Din aceasta cauza am cerut raspunsuri, oricum...eu iti multumesc ptr.raspuns.

| sofisis a răspuns:

Si eu stiu la fel : nu ai cum sa le detii pe celelalte fara B.
Singurul pe care il poti lua separat e A-ul

| zaratu a răspuns:

B este principal