| andreeadeea2914 a întrebat:

Bună, comunitatea TPU!
As dori sa intreb, de ce imi arata la passat b6 2007,, Spatiu memorie plina", cand vreau sa conectez telefonul prin Bluetooth la masina? Ce trebuie sa fac sau cum sa procedez?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

In meniul dispozitive asociate, ștergi orice altceva ce nu mai folosești

| LED21 a răspuns:

Buna, dispozitivul din masina pe care doresti sa te conectezi nu mai are destul spatiu si pentru bluetooth, trebuie sa ștergi ceva ce nu mai folosesti ca sa eliberezi spatiul

| andreeadeea2914 explică (pentru LED21):

Cum intru acolo? Nu imi apare asa ceva, e passat 3c 2007