| Ionut_Andrei_2000_1Aph a întrebat:

Salut, am un volkswagen passat b6 2010 si nu pot conecta telefonul la bluetooth, masina vede telefonul dar telefonul nu vede masina si cand dau sa conectez masina la telefon imi spune ca nu este compatibil. In memoria masinii este conectat cineva dar nu pot sa il sterg pentru ca nu am nici un delete.
Cine ma poate ajuta?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Se conecteaza telefonul la masina, nu maisna la telefon. Deci dai comanda de "pair" - imperechere din telefon, nu din masina!