| from02hero100 a întrebat:

Credeti ca se va ieftini iphoneul 4S de Craciun?

Răspuns Câştigător
| Nrgy20 a răspuns:

In septembrie iese iphone 5, deci 4s o sa coste cat costa acum 4. Asa a fost si anul trecut: a aparut 4s iar 4 a costat cat era un 3gs pana atunci! Asta e politica Apple! Sper ca am fost de ajutor!

11 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Iti spun cand postezi la categoria potrivita!

| 0rlando a răspuns:

Da, după ce se lansează iPhone 5, iPhone 4S se va ieftini cu 100 de dolari.

| Tops a răspuns:

NU! Si nu iti sugerez sa iti iei Iphone!
Ecran mic! Procesor mic! Ia-ti un SGS2 cred ca de craciun va ajunge la 1300lei.Sau un galaxy Nexus care cred ca va ajunge la 1200-1500 lei.

| grecutza96 a răspuns (pentru Tops):

Si Samsung galaxy s3?big grin

| Tops a răspuns (pentru grecutza96):

Pana in 2000lei... sau cine stie, in ianuarie sgs2 era 2200 si acum e 1600

| Tops a răspuns (pentru grecutza96):

Tehnologia se ieftineste repede

| grecutza96 a răspuns (pentru Tops):

Cred ca la abonament va fi si mai ok.

| Tops a răspuns (pentru grecutza96):

La abonament? e diferenta dintre cele la liber si abonament. am luat 2 telefoane N73 unul la abonament si unul la liber cel de la abonament era "made in china" iar celalalt la liber in norvegia straight face deci difera...+ buguri chatterbox nu recomand

| grecutza96 a răspuns (pentru Tops):

Pff.oricum,pentru cei ce vor mai ieftin.

| 니코 a răspuns:

Pestre vreo 1 an jumate-2 se va ieftini
pana atunci nucred

| Downhillboy a răspuns:

Da.de obicei la toate lucrurile se fac reduceri de Craciun laughing