| amalina a întrebat:

Credeti ca se vor ieftini masinile acum spre sfarsit de an? Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da pentru ca e criza financiara si totul se ieftineste masini apartamente case

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vad motive

| OldSoul a răspuns:

Vor ramane la fel preturile.
Nu prea au de ce sa se ieftineasca, deja vad ca apar restrictii de la corona, astfel incat e posibil ca persoanele care intra in unele tari sa fie obligate sa stea in carantina, motiv din care cel mai probabil vor incepe sa se aduca mai putine masini de afara, prin urmare preturile nu vor scadea, poate chiar vor creste.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Dacă as vinde o mașină în plina pandemie cred ca as vinde-o cu un preț mai măricel că nu mai merge treaba ca în mod normal și îți dai seama că. Trebuie sa mâncam pentru a trăi. Părerea mea.